Budżet partycypacyjny Torunia na rok 2018


GŁOSOWANIE


Każdy mieszkaniec Torunia, który ma co najmniej 16 lat, może głosować na projekty zgłoszone do Budżetu partycypacyjnego Torunia na rok 2018. Każdy ma do dyspozycji sześć głosów i może je wykorzystać w głosowaniu na dwa rodzaje zadań: ogólnomiejskie oraz lokalne. Zadania ogólnomiejskie dotyczą całego Torunia. Zadania lokalne dotyczą poszczególnych rejonów miasta (13 części).

Podczas głosowania na listę ogólnomiejską możesz wybrać maksimum trzy projekty. Głosując na zadania z listy lokalnej także możesz oddać jeden, dwa lub trzy głosy, ale wszystkie wybrane przez Ciebie projekty muszą znajdować się na jednej liście lokalnej - tej, która dotyczy rejonu Twojego zamieszkania lub aktywności. Pamiętaj, że po oddaniu głosu na projekt z wybranej listy lokalnej nie będziesz już mógł wybrać innej listy lokalnej.


TERMIN GŁOSOWANIA
od 17.06.2017, godz. 00:01 do 26.06.2017, godz. 23.59


Przed przystąpieniem do głosowania warto zapoznać się z informacją o projektach zgłoszonych do budżetu obywatelskiego:


Zanim zagłosujesz, upewnij się jakiej części miasta jesteś mieszkańcem:


WAŻNE!!!
W trakcie głosowania zostaniesz poproszony o podanie numeru Twojego telefonu komórkowego, na który zostanie wysłany jednorazowy kod potwierdzający. Kod ten należy wpisać w odpowiednie pole formularza internetowego. Jeżeli nie wprowadzisz otrzymanego kodu - twoje głosy będą nieważne.Chcesz wiedzieć więcej?